04.05.2009

مجردها بروند بمیرند!: طرح جمع آوری خانه های مجردی، از فردا

بازتاب: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده در ادامه اجرای طرح انضباط اجتماعی روز گذشته 13 ایستگاه پلیس در منطقه 12 تهران تاسیس شد و با تاسیس و راه اندازی این ایستگاهها دسترسی مردم به پلیس آسانتر خواهد شد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از جمع آوری خانه های مجردی منطقه 12 تهران در ادامه اجرای طرح انضباط اجتماعی در این منطقه خبر داد.

سردار عزیزالله رجب زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر گفت: یکی از برنامه هایی که قرار است در طرح انضباط اجتماعی اجرا شود، جمع آوری خانه های مجردی است چرا که یکی از کانونهای جرم در این منطقه که عامل اصلی تجمع تبهکاران است همین خانه های مجردی است و به همین علت پلیس امنیت درحال شناسایی این اماکن است و از روز آینده کار پاکسازی آنها آغاز می شود.

طرح انضباط اجتماعی از روز پنجشنبه در منطقه 12 تهران به اجرا گذاشته شده است و با اطلاع رسانی خوبی که از چند روز گذشته در این منطقه انجام شد، مردم همکاری خوبی با نیروهای پلیس داشته اند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه با اشاره به تراکم حضور فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر در این منطقه گفت: پلیس مبارزه مواد مخدر از یکماه پیش اقدام به شناسایی و جمع آوری اطلاعات از این افراد کرده است و از روز آینده در یک عملیات ضربتی تمام منطقه مرکزی بازارتهران از وجود فروشندگان مواد مخدر پاک خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده در ادامه اجرای طرح انضباط اجتماعی روز گذشته 13 ایستگاه پلیس در منطقه 12 تهران تاسیس شد و با تاسیس و راه اندازی این ایستگاهها دسترسی مردم به پلیس آسانتر خواهد شد.

رجب زاده با اشاره به وجود دو سوم موتورسیکلتهای پایتخت در منطقه 12 تهران گفت: در حال حاضر از موتورسیکلت در این منطقه برای باربری مسافرکشی استفاده می شود و همین موضوع باعث ایجاد بی نظمی در معابر منطقه بازار شده است و به همین دلیل کار ساماندهی موتور سواران از روز شنبه آغاز می شود و امیدواریم با ساماندهی موتور سواران چهره معابر این منطقه از حالت کنونی خارج شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره حضور متکدیان و دستفروشان در این منطقه اظهار داشت: با همکاری خوب شهرداری تهران، کار جمع آوری تمام متکدیان و دستفروشان در این منطقه از روز گذشته آغاز شده است.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates