19.02.2010

رادان:جريان فتنه در 9 دي تشييع و در 22 بهمن به خاك سپرده شد

شفاف: جانشين فرمانده نيروي انتظامي با بيان اينكه جريان فتنه در 9 دي تشييع و در 22 بهمن به خاك سپرده شد، گفت: حواسمان باشد كه با اطاعت محض از ولي فقيه از فتنه‌هاي بعدي جلوگيري كنيم.

به گزارش شبكه خبر دانشجو، سردار سرتيپ احمدرضا رادان امروز در شانزدهمين همايش سراسري روسا و مديران بيمارستان‌ها و مراكز درماني ناجا در بيمارستان فوق تخصصي وليعصر(عج) تهران گفت: عملكرد ناجا در طول يك سال نشان مي‌دهد كه يك مجموعه پرعمليات است و فتنه‌هاي اخير هم به اين ماموريت‌ها اضافه شد.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي افزود: در اين فتنه‌اي كه گذشت تعدادي از پرسنل نيروي انتظامي چه از نظر جسمي و چه از نظر روحي آسيب ديدند و خدمات دهي به اين صدمه ديدگان در مراكز درماني ناجا در حد عالي بود و قابل مقايسه با واحدهاي بيروني نيست.

وي افزود: در طول فتنه كاركنان بيمارستان‌هاي ناجا ثابت كردند كه در اين آزمايش سخت قبول شدند و در تكان الك انقلاب و ريزش ناخالصي‌ها سربلند بيرون آمدند.

رادان با بيان اينكه شاخصه دينداري ولايتمداري است، تصريح كرد: اگر از ولايت دور شويم كم كم از ايمان و معنويات دور خواهيم شد و كساني در مقابل امام حسين(ع) صف آرايي كردند كه به تدريج از او فاصله گرفته بودند.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي خاطرنشان كرد: حتي يك درجه دار هم در فتنه اخير سست نشد و به خودش ترديد راه نداد در حالي كه خيلي از خواص سكوت، ترديد و سقوط كردند.

وي با بيان اينكه جريان فتنه در 9 دي تشييع و در 22 بهمن به خاك سپرده شد، گفت: حواسمان باشد كه با اطاعت محض از ولي فقيه از فتنه‌هاي بعدي جلوگيري كنيم./

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates