04.03.2010

«قاچاق اسلحه و نقض تحریم‌های بین‌المللی» اتهام خبرنگارصداوسیما!

عصرایران: در همین زمینه شبکه الجزیره گزارش داده است که یکی از بازداشت شدگان ایرانی حمید معصومی نژاد خبرنگار با سابقه تلویزیون دولتی ایران در ایتالیا است.

بنا بر خبری که بر روی سایت رادیو آمریکایی فردا منتشر شده است یک دادستان ضد تروریسم ایتالیا روز چهارشنبه اعلام کرد که دو ایرانی و پنچ ایتالیایی به اتهام قاچاق اسلحه و نقض تحریم های بین المللی بازداشت شده اند.

به گزارش خبرآنلاین آرماندو سپاتارو، دادستان ضد تروریسم ایتالیا، در یک کنفرانس خبری گفته است به دلیل این که این مساله مورد توجه جامعه بین المللی است، تحقیقات در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

در همین زمینه شبکه الجزیره گزارش داده است که یکی از بازداشت شدگان ایرانی حمید معصومی نژاد خبرنگار با سابقه تلویزیون دولتی ایران در ایتالیا است.

به گزارش مقامات پلیس ایتالیا این دو ایرانی در شهر تورین در شمال غربی ایتالیا بازداشت شده اند. این دو نفر به همراه پنج ایتالیایی در عملیاتی موسوم به «تک تیرانداز» توسط پلیس ایتالیا بازداشت شده اند.

سرهنگ وینچنزو آندرئونه نیز درباره هویت بازداشت شدگان گفته است که ایتالیایی های بازداشت شده مدیران شرکت های صادرات و واردات و همچنین شرکت های مخابراتی هستند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates