24.08.2010

مرتضی میرباقری : شجریان دیگر صلاحیت کافی برای حضور در قلب مردم را ندارد، تکمیلی / مرتضی میرباقری، معاون سیمای صدا و سیما برکنار شد

پیک ایران: ایلنا: معاون سیما معتقد است که شجریان دیگر صلاحیت حضور در قلب مردم را ندارد.
مرتضی میرباقری(معاون سیمای صدا و سیما) که شب گذشته(اول شهریور)از پشت صحنه مجموعه تلویزیونی نون و ریحون بازدید می کرد؛ در جمع خبرنگاران ودر پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا؛ درباره صحت و سقم پخش نشدن ربنای شجریان و دیگر آثاروی از صدا و سیما گفت: شجریان به دلیل مواضع ضدانقلابی که گرفته است و مواضع بدی که در رابطه با مردم خودش گرفته است؛ دیگر صلاحیت کافی برای حضور در قلب مردم را ندارد. او؛ خودش چهره خود را مخدوش کرده است. ما امیدوارم که همچنان که فرصت باقی باشد تا ایشان بازگردند تا نظام هم دست لطف خود را برسر ایشان بکشد.
وی درباره دلایل عدم حضور;بعضی کارگردانهای سریالهای طنز در برنامه های سیما مانند رضا عطاران گفت: هیچ محدودیتی برای هیچ هنرمندی که قصد داشته باشد تا با این سازمان همکاری کند؛ وجود ندارد. افرادی نامبرده شده؛ خودمتنی و طرحی ارائه نداده اند. اگر متون خود را ارائه بدهند؛ حتما بررسی می شود. و ما نیز از این طرح ها استقبال می کنیم. خصوصا آنکه آنها دارای سابقه و تجربه کافی در ساخت مجموعه های طنز هستند.

مرتضی میرباقری برکنار شد – تکمیلی
علی دارابی قائم مقام سازمان صداوسیما با حکمی از سوی عزت‌الله ضرغامی معاون سیما و جایگزین مرتضی میرباقری شد.
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه امروز شورای معاونین سازمان صداو سیما با حکمی از سوی عزت الله ضرغامی، مرتضی میرباقری از سمت معاونت سیما برکنار و علی دارابی با حفظ سمت قائم مقامی ریاست سازمان صداو سیما، معاون سیما شد. مراسم تودیع و معارفه دارابی صبح امروز سه شنبه در جلسه شورای معاونین سازمان صدا وسیما برگزار شد.

میرباقری دوشنبه شب به عنوان معاون سیما در پشت صحنه مجموعه تلویزیونی “نون و ریحون” ساخته فرزاد موتمن با خبرنگاران حضور داشته ولی خبری در این ارتباط در این مراسم اعلام نشد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates