27.08.2010

توضیح روابط عمومی سپاه درباره نقل قول از فرماندهان ناشناس در رسانه های فتنه انگیز منطقه

خبرآنلاین: مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جنگ روانی رسانه‌های استکباری و برخی رسانه‌های منطقه با انتشار مصاحبه‌های مجازی با فرماندهان سپاه خبر داد.

سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، اظهار داشت: رسانه‌های استکباری به دنبال ایران هراسی در بین کشورهای منطقه هستند و در تلاشند تا افکار عمومی منطقه را علیه ایران بسیج کنند.

وی ادامه داد: در همین راستا رسانه‌های استکباری و برخی رسانه‌های منطقه‌ای، نقل قول‌های ساختگی از فرماندهان سپاه منتشر می‌کنند تا چهره‌ای خشن و تهدید کننده از ایران و سپاه نشان دهند و آنها بدون اینکه نامی از فرمانده‌ای ببرند، با عنوان فرماندهی که خواست نامش فاش نشود، پیام القایی خود را منتشر می‌کنند.

مسئول روابط عمومی سپاه با بیان اینکه چهره‌ای که این رسانه‌ها از ایران و سپاه به دنیا نشان می‌دهند، واقعی نیست، تصریح کرد: قدرت نظامی ایران تنها برای دفاع از کشور است و به هیچ‌ عنوان تهدید کننده کشورهای دوست در منطقه نیست.

سردار شریف در پایان تاکید کرد که تمام مواضع و نظرات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طریق روابط عمومی سپاه رسما منعکس می‌شود.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates