05.03.2009

فیلم: شایعه حضور حضرت ابوالفضل، سیل عظیمی را به اینجا کشاند!

انتخاب :به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری «انتخاب» از زابل، در 10 روز گذشته ( از اربعین حسینی ) تا کنون شایعه ای در سیستان پخش شده است که در منطقه میلک (20 کیلومتری زابل) مکانی است که «یکی از بزرگان خواب دیده که حضرت ابوالفضل (ع) در آنجا حضور دارد و به دردمندان شفا میدهد».

خبرگزاری انتخاب: پخش شایعه “حضور حضرت ابالفضل در منطقه میلک ” هزاران نفر از اهالی استان سیستان و بلوچستان و خراسان را به این محل کشاند.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری «انتخاب» از زابل، در 15 روز گذشته ( از اربعین حسینی ) تا کنون شایعه ای در سیستان پخش شده است که در منطقه میلک (20 کیلومتری زابل) مکانی است که «یکی از بزرگان خواب دیده که حضرت ابوالفضل (ع) در آنجا حضور دارد و به دردمندان شفا میدهد».

بنابراین گزارش، این خبر که به طور گسترده ای منتشر شده، در ابتدا تنها شایعه ای بیش نبود ولی پس از گذشت چند روز سیل عظیمی از مردم به آن منطقه روانه شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی خبرگزاری «انتخاب» از زابل، تبلیغ کنندگان این محل می گویند طی چند روز گذشته چندین نفر شفا پیدا کرده اند!

همچنین اعتقاد تعداد زیادی از هموطنان اهل سنت منطقه به این موضوع و حضورشان در محل باعث تعجب فراوان شده است.

تاکنون تدادی از هموطنان از شهرهایی همچون بیرجند، نهبندان، شاهرود و حتی مشهد به این محل مراجع کرده اند!

به گزارش «انتخاب» از زابل، تاکنون هیچ یک از مسئولین محلی نسبت به این شایعه و حضور گسترده مردم در این محل واکنشی نشان داده اند

برای دانلود فیلم نخست ماجرا که حکایت از ازدحام شدید اتوموبیل برای ورود به مکان مذکور است، اینجا کلیک کنید.

همچنین این فیلم را می توانید در سایت انتخاب مراجعه کنید

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates