12.09.2010

مدیر پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران به سازمان ملل پناهنده شد

پارس دیلی: گزارش دریافتی :دكتر محمد كاظم عطاري ، مدیر پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران به سازمان ملل پناهنده شد

دکتر عطاری مدیر پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران که در پی تحقیقات پزشکی پیرامون تائیر امواج مخرب پارازیتهای ماهواره ای بر روی بالا رفتن آمار سرطان خون در کودکان ایرانی و کاهش قدرت باروری مردان ایرانی و همچنین تراژدی خرید و فروش کلیه وسایرمعضلات بهداشتی درمانی ایران و انتشار آنها در مصاحبه های متوالی در شبکه خبری صدای آمریکا دستگیر شده بوددر دوره مرخصی به زندان وکیل آباد مشهد باز نگشت و پس از خروج از ایران در آنکارا به سازمان ملل پناهنده شد.

دکتر عطاری از زمستان سال گذشته اخطاریه های متعددی از مراجع قضایی رژیم ایران دریافت نموده بود اما با توجه به ادامه فعالیت ژورنالیستی و مدیریت و پیگیری تحقیقات پزشکی پیرامون امواج مخرب پارازیتهای ماهواره و آلودگی ناشی از واردات بنزین غیر استاندارد و بالارفتن آمار کودکان مبتلا به سرطان خون در ایران درحالی که در مطب خود مشغول طبابت بود دستگیر و به بازداشتگاه آبکوه و از آنجا به زندان وکیل آبادمشهد منتقل گردید .

ماموران امنیتی ایران هنگام دستگیری کلیه اسناد و مدارک و کامپیوترهای محل کار وی را با خود بردند. دکتر عطاری به تازگی توانسته از کشورخارج و به دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در آنکارا پناهنده شود.

وی علاوه بر مدیریت پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایران عضو افتخاری انجمن نفت ایران وکمیته بررسی آلودگی هوای تهران نیز بوده .

وبه تازگی مشغول راه اندازی شبکه خبرپزشکی ایران بوده است.

لازم به ذکر است که همراه این گزارش شماره تلفن آقای دکتر عطاری نیز برای سایت پارس دیلی نیوز ارسال شده که محفوظ است. در آینده نزدیک گزارشات علمی دکتر عطاری را در سایت پارس دیلی نیوز انتشار خواهیم داد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates