15.09.2010

رسالت> شجریان دلخور است، می‌خواهد جبران کند

فرارو: روزنامه رسالت در صفحه سیاسی خود مدعی شد که محمد رضا شجریان از انتساب برخی مواضع سیاسی به وی دلخور شده و درصدد جبران است.

رسالت که همیشه در ستون شنیده‌ها و نکته‌های خود اخبار پشت پرده چهره‌ها و احزاب معترض را به نقل از منبع موثق منتشر می‌کند این بار به سراغ استاد بزرگ آواز ایران رفت تا به نقل از منبع موثق از حال روز کنونی شجریان پرده بردارد.

رسالت نوشت: «هر سال ماه مبارك رمضان مناجات ربناي شجريان به طور مكرر از صدا و سيما پخش مي‌شد و طي 30 سال گذشته مردم روزه‌دار انسي با اين دعا گرفته بودند اما در پي مواضع نسنجيده شجريان كه در حوادث فتنه پارسال با تشويق و مشورت‌هاي غلط برخي نزديكان به اين جريان گرايش پيدا كرد و در برخي رسانه‌هاي خارجي به نفع جنبش سبز موضع‌گيري كرد لذا صدا و سيما هم ماه رمضان امسال پخش آثار شجريان را متوقف كرد.»

این روزنامه اصولگرا اضافه کرد، شنيده‌هاي موثق رسالت حاكي است كه شجريان از انتساب مواضع و علني شدن اين ماجرا به شدت دلخور شده است. يكي از نزديكان شجريان در ملاقاتي با يك مقام غير دولتي خواستار چاره جويي براي حل مشكل شده است. يك مشاور شجريان خبر داده كه وي حاضر است براي فاصله گرفتن از جريان فتنه برنامه‌اي مناسب براي جبران خطاهاي گذاشته‌اش اجرا نمايد.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates