28.10.2010

حاشیه سومین روز نمایشگاه مطبوعات؛ برداشتن عکس مشایی و هدیه تهرانی به دست رامین

فردا: محمد علی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسئول غرفه صراط نیوز، شخصاعکس را پایین آورده …. / در بنر مورد اشاره همچنین تصویری از دستخط رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور در خصوص انتصاب مشایی به معاون اولی ریاست جمهوری بوده است.
در سومین روز از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، محمد علی رامین اقدام به برداشتن عکس مشهور مشایی رییس دفتر رییس جمهور و هدیه تهرانی از غرفه صراط نیوز کرد.

به گزارش سرویس سیاسی «فردا» عکسی از اسفدیار رحیم مشایی و هدیه تهرانی که در غرفه پایگاه اطلاع رسانی صراط نیوز به دیوار آویحته شده بود، ساعاتی پیش به دست محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برداشته شد.

بنا بر گفته یکی از مسئولان صراط نیوز، در چند روز اخیر دست اندکاران وزارت ارشاد و نمایشگاه به غرفه مراجعه و درخواست پایین آوردن این عکس را داشته اند که این امر با مخالفت صراط نیوز مواجه شد.

گفتنی است در بنر مورد اشاره همچنین تصویری از دستخط رهبر معظم انقلاب به رئیس جمهور در خصوص انتصاب مشایی به معاون اولی ریاست جمهوری بوده است.

در همین رابطه روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد نیز به مدیر کل مطبوعات نسبت به برداشتن عکس تذکر داده که مسئولان غرفه از پذیرفتن این اقدام سربازده و خواهان ارائه ابلاغ کتبی در این زمینه شدند.

صبح امروز نیز محمد علی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسئول غرفه، شخصاعکس را پایین آورده و عکسی از مقام معظم رهبری به وی داده و گفته که این عکس را جایگزین کنید.

مسئولان این سایت حامی دولت ضمن گلایه از نحوه برخورد مسالمت آمیز مسئولان نمایشگاه و وزارت ارشاد با پایگاه هایی که به راحتی و بدون هر گونه مشکل، سخنرانی مشایی را پخش و سی دی های آن را نیز بین مردم توزیع می کنند، می گویند که این برخورد، اوج مظلومیت ما را می رساند. از شرکت در این نمایشگاه پشیمان شدیم.

لازم به یادآوری است که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، از مسئولان صراط نیوز خواهش کرده که در نمایشگاه تنش ایجاد نکنند.

همین خبر از سایت صراط نیوز:

برداشتن‌‌عکس‌مشایی‌وهدیه‌تهرانی‌به‌دست‌رامین
ترس هواداران یک شخصیت مشکوک از عکس‌معروف!
این شخصیت مشکوک که وجودش دولت اصولگرا و مردمی دکتر احمدی نژاد را در چشم نیروهای انقلاب لکه دار کرده پیش از این خود را دوست اسرائیلی ها معرفی کرده و یکی از جاسوسان شناخته شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) را در چندین مرحله به تهران آورده است.
“صراط” – در سومین روز از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها، محمد علی رامین اقدام به برداشتن عکس مشهور مشایی رییس دفتر رییس جمهور و هدیه تهرانی از غرفه صراط نیوز کرد.

به گزارش صراط عکسی از اسفدیار رحیم مشایی و هدیه تهرانی که در غرفه پایگاه اطلاع رسانی صراط نیوز به دیوار آویحته شده بود، ساعاتی پیش به دست محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد برداشته شد. این عکس دقیا در کنار نامه تاریخی ولی امر مسلمین حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر دستور برکناری مشایی از معاون اولی رئیس جمهور، بر روی دیوار غرفه صراط‌نیوز قرار داده شده بود.

در چند روز اخیر دست اندکاران وزارت ارشاد و نمایشگاه به غرفه مراجعه و درخواست پایین آوردن این عکس را داشته اند که این امر با مخالفت صراط نیوز مواجه شد.

در همین رابطه روز گذشته وزیر فرهنگ و ارشاد نیز به مدیر کل مطبوعات نسبت به برداشتن عکس تذکر داده که مسئولان غرفه از پذیرفتن این اقدام سربازده و خواهان ارائه ابلاغ کتبی در این زمینه شدند.

اما انتشار یک عکس خبری ساده که نمایانگر پشت پرده چهره حقیقی این شخصیت مشکوک می باشد به قدری به مزاج هواداران آزادی بیان تلخ آمد که صبح امروز محمد علی رامین ضمن مراجعه به غرفه و بوسیدن صورت مسئول غرفه، شخصا عکس را از دیوار غرفه کنده و عکسی از مقام معظم رهبری به وی داده و گفته که این عکس را جایگزین کنید!

صراط نیوز ضمن گلایه از نحوه برخورد مسالمت آمیز مسئولان نمایشگاه و وزارت ارشاد با پایگاه هایی که به راحتی و بدون هر گونه مشکل، سخنرانی مشایی را پخش و سی دی های آن را نیز بین مردم توزیع می کنند، اعلام می دارد از شرکت در نمایشگاه پشیمان شده و اینگونه برخوردها اوج مظلومیت ما را می رساند.

لازم به یادآوری است که معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد، بدون در نظر داشتن تنشهایی که تاکنون مشایی در کشور ایجاد کرده از مسئولان صراط نیوز خواهش کرده که در نمایشگاه تنش ایجاد نکنند.

این شخصیت مشکوک که وجودش دولت اصولگرا و مردمی دکتر احمدی نژاد را در چشم نیروهای انقلاب لکه دار کرده پیش از این خود را دوست اسرائیلی ها معرفی کرده و یکی از جاسوسان شناخته شده سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) را در چندین مرحله به تهران آورده است. وی هم‌اکنون به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی ، تئوریسین فرهنگی و ایدئولوگ دولت است و وزیر ارشاد عملا نیروی تحت امر وی به حساب می‌آید.

جهت آشنایی بیشتر با مانکنی که در کنار شخصیت مشکوک نشسته وپیش از این نیز دو و نیم میلیارد ریال از بیت المال به وی دستخوش داده شده است:
برای مشاهده عکس ها به صفحه صراط نیوز مراجعه کنید

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates