17.11.2010

استریپ تیز اسلامی: منصور ارضی : لخت شوید و سینه بزنید تا چشم دشمنان اسلام و انقلاب کور شود !

شفاف: چرا حضرت آقا فرمودند ایرانی ها باید 9 دی و عاشورا رابزرگ بدارند و از آن مواظبت كنند؟.. دور از چشم نامحرمان باید لخت شوید و سینه بزنید تا چشم دشمنان اسلام و انقلاب كور شود

بعداز حسین سازور و سعید حدادیان حاج منصور ارضی در واكنش به بخشنامه مركز امور مساجد مبنی بر جلوگیری از برهنه شدن در مساجد برای عزاداری گفت : بعضی افراد در این یكی دو روزه حرفهایی زدند كه ما پیگیر شدیم و ثابت شد كه این مسئولی كه آن بخشنامه را تنظیم كرده اصلا حوزه نرفته است.

به گزارش مشرق منصور ارضی ظهر امروز سه شنبه در خلال مراسم دعای عرفه در صنف لباس فروش ها، با رهنمود دادن به علمای اعلام گفت: در سفر حضرت آقا به قم ایشان صحبتهایی ایراد فرمودند كه بسیارمهم است كه همه باید در مطالبات رهبری دقت داشته باشند. حوزه های ما نسبت به تربیت شاگردان با سواد باید قوی تر عمل كند و خدایی ناكرده افراد بی سواد از حوزه ها بیرون نیاید.

وی در واكنش به بخشنامه مركز امور مساجد مبنی بر جلوگیری از برهنه شدن در مساجد برای عزاداری گفت : بعضی افراد در این یكی دو روزه حرفهایی زدند كه ما پیگیر شدیم و ثابت شد كه این مسئولی كه آن بخشنامه را تنظیم كرده اصلا حوزه نرفته است و نتیجه این می شود كه به امام حسین (ع) و نوكر و دستگاه امام حسین(ع) اهانت می شود. این افراد دلهایشان برگشته و به این نكته كه دین خدا بر همین عزاداریها پاربرجاست توجه ندارند.

این مداح مشهور نسبت به هوشیاری در مورد ماجرای فتنه سال گذشته گفت: عزیزان بدانید هنوز آتش فتنه خاموش نشده است و سران فتنه هنوز آزاد هستند.
وی افزود: امور مساجد در دوران فتنه تا به حال یك اطلاعیه بر علیه فتنه گران صادر نكرده است كه اعلام كند ما مخالف سران فتنه هستیم و كار به جایی رسید كه مقام معظم رهبری به تنهایی جلو آمدند و الحمدلله حتی مداحان چه در روز عاشورا و چه دیگر ایام برای یك لحظه از صحنه عقب نشینی نكردند.

منصور ارضی در ادامه گفت: چرا حضرت آقا فرمودند ایرانی ها باید 9 دی و عاشورا رابزرگ بدارند و از آن مواظبت كنند؟ برای اینكه دشمنان بدانند ما حسینی هستیم و باید مجالس حضرت اباعبدالله (ع) را بهتر و محكمتر از گذشته با اشعار خوب با مضامین ارزشمند و مقتل خوانی صحیح گرم و حفظ كرد و دور از چشم نامحرمان باید لخت شوید و سینه بزنید تا چشم دشمنان اسلام و انقلاب كور شود.
حاج منصورارضی در خاتمه اظهار داشت: دو ماه پیش من اعلام كردم كه سران فتنه نقشه كشیده اند كه هیئتی ها را بر هم بزنند و نفاق و دشمنی را در بین هئیتی ها بوجود بیاورند، چون این هیئتی ها بودند كه در مقابل فتنه گران ایستادند و آنها را در هم كوبیدند، لذا نقشه كشیدند از كانال هئیت وارد شوند و متاسفانه در این میان یك عده هم گول خوردند.

اظهارات منصور ارضی در حالی است كه در همین بخشنامه به مساجد اعلام شده سخنرانانی بیاورند تا ابعاد فتنه 88 را در محرم تشریح كنند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates