21.11.2010

"امامت محوری، امت گرایی یا همان چوپان محوری، گوسفند گرایی؟!" پخش اطلاعيه عليه آیت الله هاشمي رفسنجاني در قم

آتی نیوز: اطلاعیه ای منتسب به ستاد مردمی ولایت امین با موضوع “چرا باید بگوییم امام خامنه‌ای؟” به نقش هاشمی رفسنجانی در به کار نبردن کلمه امام برای رهبر معظم انقلاب، میان نمازگزاران جمعه قم توزیع شد.
به گزارش خبرنگار سياسي شبكه خبري آتي نيوز، در این اطلاعیه که در اطراف نمازجمعه قم توزیع شد، ادعا شده است: آقای هاشمی رفسنجانی پنج روز پس از رحلت امام راحل در نخستین نمازجمعه پس از رحلت امام، راجع به ولایت فقیه دو جمله گفتند یکی اینکه “ما نمی خواهیم به جانشین امام خمینی (ره ) امام بگوییم”.

اطلاعیه خاطرنشان کرده است: ما این همه با شرق و غرب دعوا داشتیم قانون اساسی پنج بار روی امامت ولی فقیه تاکید کرده است، ولی شما(هاشمي) مي‌گویی نمی‌خواهیم ؟

در این اطلاعیه آمده است: به اسم اعزاز امام خمینی (ره) گفتند به جانشینش نمی‌گوییم امام، انگار یکی به شما بگوید من چون خیلی شما را دوست دارم می خواهم افکار شما را با شما دفن کنم !

نویسنده یا نویسندگان این اطلاعیه خاطرنشان کردند: جمله دوم آقای هاشمی این بود که خبرگان مرجع تعیین نکرده است یعنی جانشین امام خمینی (ره) نه مرجع است نه امام.

این اطلاعیه مدعي مي‌شود: وقتی ایشان به جای امام، رهبر گذاشت و امت شد ملت، یعنی عملا سیستم ملت- رهبر انگلیسی‌ها را پذیرفتیم و سیستم امت – امامت حضرت امام راحل را کنار گذاشتیم.

در این اطلاعیه افزوده شده است: امامت محوری، امت گرایی، عدالت گستری، دوقطبی مستکبرین – مستضعفین تئوری امام راحل بود.

در پايان این اطلاعیه آمده است: هر لعنتی هم که بکنیم، اینگونه که بگوییم “امام خامنه‌ای” جگر دشمنان نمي‌‌سوزاند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates