01.12.2010

احمدی نژاد هشدار داد: اعضای ثابت شورای امنیت را در صورت تکرار ترورها به محاکمه می کشانیم

مهرنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه ترورهای اخیر به حساب صادر کنندگان قطعنامه علیه ملت ایران می گذاریم، هشدار داد: اگر یک بار دیگر این حرکت تکرار شود ما تمام پرونده قبل از انقلاب و صدها هزار شهید جنگ تحمیلی را وسط می گذاریم و دانه به دانه اعضای ثابت شورای امنیت را به محاکمه می کشانیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ساری، دکتر محمود احمدی نژاد شامگاه امروز سه شنبه در جلسه دیداربا خانواده شهدا و ایثارگران که در حسینیه عاشقان کربلای سپاه برگزار شد ، با اشاره به اینکه شیطان با اساس حرکت ملت ایران مخالف است زیرا حرکت ملت ایران اقدامی برای نجات کل بشریت بود، گفت: ملت ایران با انقلاب خود به دنبال کنار زدن شیطان و حاکم کردن همه ارزشها و خوبی ها بود.

وی تصریح کرد: نزدیک 32 سال است که همه شیاطین جن و انس علیه ملت ایران صحنه آرایی کرده اند. جنگ را تحمل کردند شکست خوردند، فشارهای سیاسی وارد کردند شکست خوردند، موضوع حقوق بشر را پیش کشیدند و شکست خوردند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد: آنها بعد داستان هسته ای را علم کردند که تا به ملت ایران فشار بیاورند اما به لطف ایثارگری مردم کشورمان هر اقدامی که کردند علیه خودشان شد.

رئیس جمهور اضافه کرد: آنها جنگ را تحمیل کردند انقلاب ما شکوفاتر و گسترده تر شد ، تحریم ها را علیه ملت ایران تحمیل کردند، نتیجه معکوس گرفتند.

وی با اعلام اینکه امروز نام ملت ایران در دنیا می درخشد، گفت: در حال حاضر ملت ایران به یک الگو برای تمام دنیا تبدیل شده است به طوری که آنها خواستند، ملت ایران را منزوی کنند اما ملت ایران به قدرتمند ترین ملت عالم تبدیل شد.

احمدی نژاد گفت: آنها خواستند نظر خود را به ملت ایران تحمیل کنند اما ملت ایران نظر خود را اعمال کرد وهر کاری که کردند شکست خوردند.

رئیس جمهور در ادامه با اعلام اینکه به نظرم امروز آنها به سراغ برپا کردن فتنه ای دیگر رفتند ، افزود: از سال قبل فهمیدند که تحریم ها و تهدیدها علیه ملت ایران اثری ندارد برای ضربه زدن به ملت ایران به سراغ طراحی فتنه جدید رفتند اما ملت ایران برای حرف های آنها ارزشی قائل نیست.

وی با بیان اینکه دشمنان ملت ما امروز خیال کرده اند که اگر دانشمندان هسته ای کشورمان را از ما بگیرند حرکت رو به رشد ملت ایران متوقف خواهد شد، گفت: از زبان شما به آنها می گویم ، اولا این بار هم اشتباه کرده اید و کور خوانده اید ، مامورین امنیتی با همه وجود از دانشمندان هسته ای محافظت خواهند کرد تا شما نتوانید این خط را ادامه دهید ، پس بدانید که به نتیجه نخواهید رسید وادامه این کار پرونده شما را سیاه تر خواهد کرد.

احمدی نژاد تصریح کرد: این ملت نزدیک به 200 هزار شهید تقدیم کرده است آیا از آرمانهای خود عقب نشینی نموده است؟

رئیس جمهور عنوان کرد: اینکه با همکاری همه شبکه های جاسوسی دنیا ، طراحی کنید و مثل دزدها و خفاش ها آسیب بزنید تا بتوانید این ملت را متوقف کنید اشتباه است.

وی با اعلام اینکه ما همه این جنایت ها را به حساب کسانی می گذاریم که علیه ملت ایران قطعنامه صادر کرده اند، در بیان علت آن گفت: آنها در قطعنامه های خود اسامی تمام این دانشمندان را به عنوان تحریم شدگان ذکر کرده بودند.

احمدی نژاد با اشاره به اینکه دست اعضای ثابت شورای امنیت با صهیونیست ها در یک کاسه است، افزود: باور من این است که این فقط گرا دادن به آدم کش های وحشی و بی فرهنگ صهیونیستی است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه خون تک تک این بچه ها به پای شماست، اظهار داشت: ملت ایران وقتی چیزی را به حساب کسی بگذارد یقه اش را خواهد گرفت.

وی گفت : به خدا اگر یکبار دیگر این حرکت تکرار شود ، ما تمام پرونده قبل از انقلاب و صدها هزار شهید جنگ تحمیلی را وسط می گذاریم و دانه به دانه اعضای ثابت شورای امنیت را به محاکمه می کشانیم.

احمدی نژاد افزود: امروز این حرف را از موضع قدرت می زنم و دنیا می داند که ملت ایران یا حرفی را نمی زند یا پای آن می ایستد، رسوایشان را خواهیم کرد و تقاصشان را پس خواهیم گرفت.

وی در ادامه به مذاکره ایران با گروه 1+5 اشاره کرد و گفت: می گویند می خواهیم مذاکره کنیم آیا این مذاکره شماست؟ می خواهید دوستی کنید یا دشمنی؟ این اقدام نشان داد که می خواهید دشمنی کنید اما تاریخ نشان داده ملت ایران خوب بلد است که دشمنان خود را طوری ادب کند که برای همیشه پشیمان شوند.

احمدی نژاد افزود: آنها فکر کرده اند که با ترور دانشمدان هسته ای آن اتفاقی می افتد که آنها می خواهند اما کور خوانده اند.

رئیس جمهور با تاکید مجدد بر اینکه امروز ما از موضع قدرت با دنیا حرف می زنیم ، اشاره کرد: ما به دنبال تضییع حقوق کسی نیستیم.

وی با بیان اینکه اگر حرفی زده شود به فضل الهی به کرسی خواهد نشست ، خطاب به غربی ها گفت: من به آنها نصیحت می کنم جلوی سگ های صهیونیست را بگیرند که اگر این کار را نکنند ما با نوچه هایشان کاری نداریم اما یقه اربابانشان را می گیریم و دو تا سیلی در گوششان می زنیم تا چرتشان بپرد و بفهمند با کی طرف هستند.

احمدی نژاد با بیان اینکه ملت ایران نمی خواهد که در خیلی از کارهای بین المللی وارد شود گفت: به خدا اگر بخواهند کار خلافی کنند و ملت ایران جلویش بایستد ، محال است بتوانند که آن کار را انجام دهند.

رئیس جمهور با اعلام اینکه به زودی ماموران امنیتی مسببان این ترورها را پیدا خواهند کرد و به سزای اعمالشان می رسانند خطاب به دشمنان ایران گفت: بدانید که پاسخ ملت ایران پشیمان کننده خواهد بود.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates