15.04.2009

محسني اژه‌ای خبر داد: احضار مدیران برخی از سایت‌ها توسط وزارت اطلاعات

شهاب نیوز: غلامحسين محسني اژه اي گفت: وزارت اطلاعات اوضاع انتخاباتي را در فضاي سايت ها و پيامكها به خوبي در رصد خود دارد و با جريان هاي تخريبي به شدت برخورد مي كند.

حجت الاسلام والمسلمين غلامحسين محسني اژه‌اي وزير اطلاعات در گفتگو با فارس در پاسخ به سوالي در باره افزايش برخي تخريب‌ها در آستانه انتخابات رياست جمهوري هر گونه تخريب در رقابت هاي انتخاباتي و موارد ديگر را بي‌انصافي دانست و گفت: برخي از آنها را مي‌توان خيانت به مردم،‌اسلام و انقلاب ارزيابي كرد.

وي خاطرنشان كرد: پيامك‌هاي تخريبي كاملا قابل پيگيري و رديابي است و با توجه به تسلط وزارت اطلاعات، ‌با كساني كه از طريق پيامك به دنبال تخريب بروند نيز برخورد خواهد شد.

وي افزود: يقينا اگر كسي بخواهد در اين زمينه فضا را آلوده كند دستگاه‌هاي مسئول و ذي‌ربط بخصوص وزارت اطلاعات كه در اين زمينه فعال شده با آنان برخورد خواهد كرد.

حجت الاسلام والمسلمين اژه‌اي در پاسخ به سوالي در باره تخريب‌هاي سازمان يافته گفت: به صورت جدي در حال رصد هستيم و در مرحله اول تذكر داده مي‌شود اما مطمئنا اگر به تذكرات توجه نكنند برخوردهاي سنگين و قاطع خواهيم داشت و به كساني كه خصوصا آگاهانه و از روي عمد بخواهند تخريب و حرمت‌شكني كنند هشدار مي‌دهم كه مطمئن باشند گرفتار قانون خواهند شد و سربازان گمنام امام زمان و مردم از كسي كه فضاي آرام كشور را به هم بريزد نخواهند گذشت.

وزير اطلاعات با بيان اينكه وزارت اطلاعات فعاليت همه سايت‌ها،‌ وبلاگ‌ها و پيامك‌هاي تخريبي را رصد مي‌كند، همچنين از دعوت برخي از مديران سايتها و ارائه تذكر به آنان خبرداد.

محسني اژه‌اي شرايط امروز كشور را يكي از بهترين شرايط دانست و گفت: شرايط خوب كشور نبايد با غفلت‌ها و بي‌توجهي‌ها خراب شود .

وي خاطرنشان كرد: امروز اگر هر كسي نسبت به اسلام، انقلاب، ملت و كشورش كوچكترين احساس مسئوليتي داشته باشد، بايد فضاي امن و آرامش را حفظ كند و بر نشاط و اميد هر چه بيشتر مردم بيفزايد.

حجت الاسلام والمسلمين اژه‌اي با تشكر از اطلاع‌رساني خبرگزاري فارس و ساير رسانه‌ها گفت: لازم است از خبرنگاران كه موضوعات مفيد براي جامعه را از زبان خادمين ملت براي ملت تبيين مي‌كنند، تشكر كنم.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates