29.07.2009

بخش هایی از فایل صدای “منسوب” به شهردار تهران که در اینترنت منتشر شد

لحظه نیوز: قالیباف: وزیر احمدی نژاد در کابینه شرب خمر می کند/احمدی نژاد حتی یک ساعت سابقه جبهه ندارد/ احمدی نژاد گفت این چه کاری بود امام (ره) کرد؟!
لحظه نیوز:قالیباف: اگر من بیایم از دزدی هایی که در شهرداری آقای احمدی نژاد شده بگویم که … از کارچاق کن هایی که آقا ی احمدی نژاد داشته والان اون کارچاق کن شده استاندار ایشان/ پرفسور مولانا بورسیه پنتاگون است

لحظه نیوز:طی روزهای اخیر، فایل صوتی و متن سخنان دکتر محمدباقر قالیباف در انتقاد از دولت احمدی نژاد در برخی وب سایت های منتشر شده و ادعا شده این اظهارات اخیراً در جمع برخی نمایندگان مجلس بیان شده است.

اما خبرنگار لحظه نیوز ( Lahzenews.com) که “فایل صوتی” مذکور را در فضای اینترنت یافت و با دقت به سخنان قالیباف گوش داد، کسب اطلاع کرد: این اظهارات 7 ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری در جمع اعضای ستاد انتخاباتی اش بیان شده. وی حتی در این اظهارات خطاب به اعضای ستاد انتخاباتی اش می گوید: اعضای ستاد من باید بدانند که ستاد من ستاد قالیباف نیست، بلکه باید ستاد “انقلاب” باشد.

قالیباف در این اظهارات که به صورت یک “فایل صوتی” منتشر شده ضمن انتقاد شدید از احمدی نژاد با بیان این مطلب که ” علاقه ای به همکاری با احمدی نژاد ندارم” اشاره می کند که رهبر انقلاب از احمدی نژاد خواسته قالیباف را به کابینه بیاورد اما احمدی نژاد این توصیه را نپذیرفته است.

لحظه نیوز بخش هایی کوتاه از اظهارات دکتر قالیباف که کمتر جنجالی و بحث برانگیز است، در پی می آورد

فضای سیاست فضا کثیفی است، حتی منی که حالم از سیاست بهم می خورد همین الان در این فضای کثیف حرکت می کنم

احمدی نژاد را آدم سالم و صادقی در کار نمی دونم، انقلابی هم نمیشناسمش،راستگو هم در کارش نمیشناس، سرباز ولایت هم نمیدونمش

یکی از وزرای رئیس جمهور همسر فرانسوی دارد./ یکی از وزرای کابینه شُرب خمر می کند

پرفسور مولانا بورسیه پنتاگون است

مشایی منافق بود و همسرش هم جزء منافقین بوده و بعدها که بازجوی او در زندان می شود با اهمسرش ازدواج می کند

هم احمدی نژاد برای انقلاب خطر است و هم هاشمی رفسنجانی

آقای احمدی نژاد حتی سابقه یک ساعت و یک روز جبهه را ندارند.

احمدی نژاد حتی یک روز سابقه ی قبل از انقلاب ندارد، حتی یک سیلی در راه انقلاب نخورده است، اگر بوده بیاید بگوید/ احمدی نژاد اگر یک روز در جبهه بوده تاحالا هزار بار گفته بود

احمدی نژاد در دوران تسخیر لانه ی جاسوسی خطاب به دانشجویان می گوید که “چرا رفتد سفارت امریکا را تسخیر کردید و حتی او ، پس از تایید امام (ره) در مورد قضایای تسخیر لانه ی جاسوسی می گوید: این چه کاری بود که امام آمد کرد و این کار غلط را تایید کرد؟!

اگر نفت به زیر ۵۰ دلار برسد کشور به لحاظ اقتصادی کاملا” فلج شده و در حالی که با آقای مفیدی که حاضر در جلسه بوده اند هم سخن می شود می فرماید آقای مفیدی شما کارشناس امور برقابی هستید وقتی کشور را آقای احمدی نژاد تحویل گرفت چقدر برق داشتیم ؟ و آقای مفیدی جواب می دهند ۳۶ هزار مگاوات.در صورتیکه آقای احمدی نژاد در حضور آقا اعلام کردند ۱۲ هزار مگا وات اضافه تولید نسبت به گذشته داریم یعنی ۴۸ هزار مگاوات . اگر چنین باشد ما نباید مشکل برق داشته باشیم و از اطرافیان آنرا می پرسند و ادامه می دهند در حالیکه حتی اگر خشکسالی هم موجب کمبود برق باشد ما فقط ۹ درصد تولید برق از طریق سدها داریم من در جلسه ای که آقای احمدی نژاد توضیح می داد می دیدم که همه در گوشی صحبت می کنند و لبخند می زنند.

آقای رحیمی بسیار بدتر از کردان است . رفته بودند به رحیمی گفته بودند که یک چیزی مدرکی علیه قالیباف پیدا و منتشر کن. به آقای رحیمی گفتم : من که مدار کم رو است بیائید ببرید، ولی اگر مصلحت باشد تمام کارهای تو و امثال تو را رو می کنم.

کردان به خاطر ……… که کرده بود، حتی بچه اش و زنش هم نمی خواستن ببیندش

این آقای هوشنگ امیراحمدی که یکی از …. است به دستور آقا ممنوع الورود شده در دولت اخیر، 5 بار با آقای احمدی نژاد دیدار داشته است. برای اینکه با ذلت با امریکا مذاکره کنیم. اینهایی که گفته می شود شعار مبارزه و مخالفت با آمریکا همش کذب و دروغگویی هست.

اگر من بیایم از دزدی هایی که در شهرداری آقای احمدی نژاد شده بگویم که … از کارچاق کن هایی که آقا ی احمدی نژاد داشته والان اون کارچاق کن شده استانئدار ایشان

اگر نبود دفاع های مقام معظم رهبری از دولت، تاحالا بارها مجلس هشتم طرح عدم کافتی احمدی نژاد را وسط اورده بود.

نباید حمایت های رهبری از دولت احمدی نژاد را به حساب قوی بودن دولت ایشان بگذاریم بلکه باید به حساب ضعف ایشان بگذاریم.

اگه این سخنانم دروغ باشد همین جا بخوابانینم و ۸۰ ضربه شلاق بزنید ولی اگه راست گفته باشم نامرده کسی که عزلش نکنه!

اگر روزی قرار باشد این مسائل را بگویم، همه ی این مسائل را با صراحت کامل می گویم

فایل صورتی

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates