Jun 10 2007

مجلس ختنه سوران حاج آقا سید دانیل اورتگا

نوشته:     :::       16 پیام

abji_ortega.jpgهمان گونه که آگاهید آقای دانیل اورتگا رهبر ساندنیستهای نیکاراگوا (سابقاً کمونیست) جدیداً به دین مبین اسلام گرویده‌اند! دروغ چرا تا قبر آ آ آ ما که از خودمان در نیاورده‌ایم که! دیدیم منزل آقای اورتگا محجبه شده، گفتیم حتما به دین مبین اسلام گرویده! و به همین جهت هم (مسلمان شدن) برای پابوسی رهبر شیعیان جهان و یقینا مراسم ختنه سوران آقای اورتگا به تهران رفته‌اند.
خبرنگار خُسن آقا هم یواشکی به محل ملاقات آنها رسوخ کرده و گزارش‌های داغی را برای ما فرستاده که به عرض مبارکتان می‌رسد.
اول از همه این عکس را نگاه کنید. خواهر شهید پرور همسر گرامی سید دانیل اورتگا با همسر رئیس جمهور سرگرم بحث هستند. بنا به اطلاعاتی که خبرنگار ذلیل مرده ما گزارش کرده، در این بحث داغ همسر گرامی سید دانیل اورتگا با نگرانی از همسر رئیس جمهور احمدی نژاد در مورد کوتاه کردن دودول سید دانیل سوال‌هایی می‌فرمایند و نگران هستند که نکند خدای ناکرده دودل مبارک کمونیست جهانی بر اثر ختنه کردن کمی بیش از حد کوتاه بشود. همسر رئیس جمهور احمدی نژاد هم با کلمات دیپلوم‌آتیک پاسخ می‌دهند که نگران نباشید دلاک‌های مسلمین علوم قطع دودول را در مکتب اسلام به خوبی یاد گرفته‌اند، در ضمن آقام امام زمان همیشه در چنین مواقعی حضور دارند و با توکل به امام زمان همه چیز به خیر و خوشی سپری خواهد شد. برای قوت قلب دادن به حاجیه خانم همسر سید دانیل خان اورتگا، همسر رئیس جمهور محبوب فرمودند که برادر مکتبی هوگوچاوز هم در مراسم مشابهی چند ماه پیش ختنه شدند و هیچ مشکلی پیش نیامد و حتی همسر ایشان از شکل و شمایل دودول حاج آقا چاوز پس از پخ پخ کردن، بسیار خوششان آمده و به همین دلیل هم قرارداد تجاری با ایران عقد فرمودند و بنا شده از چند ماه آینده دلاک‌های ایران برای ختنه کردن همه امت در صحنه ونزوئلا عازم آن بلاد سابقاً کفر شوند.
در تصویر دیگری که خبرنگار ما برایمان ارسال کرده، آقای اورتگا را پس از عمل قطع عضو مبارک نشان می‌دهد که ایشان (حاج آقا سید دانیل اورتگا) پیروزمندانه این عمل میمون را با افتخار به همه جهانیان اعلام می‌دارند، کنار دست ایشان هم قصاب مربوطه هستند که دست سید اورتگا را به نشانه پیروزی کفر بر اسلام بالا برده‌اند (ببخشید منظور خبرنگار ما پیروزی اسلام بر کفر بود که حول شده بود عوضی نوشته بود).
یک تصویر دیگر هم هست که قبل از عمل قطع عوض شریف ایشان گرفته شده، ولی چونکه حاج آقا اورتگا بدجوری ترس و وحشت در چهره‌اش پیداست نخواستیم خلق و خوی شما را زیادی خراب کنیم، به همین منظور هم اینجا نگذاشتیم. خبرنگار ما تاکید فرمودند که در این عکس ترس چنان آقای اورتگا را فرا گرفته که انگاری جن دیده باشند و دارند قالب تهی می‌کنند.

نوشته: در ساعت: 10:00 pm در بخش: طنز

16 پیام  |           

16 پیام به “مجلس ختنه سوران حاج آقا سید دانیل اورتگا”

 1. nana says:

  تف به گور بابای هرچی کمونیست این شکلیه
  بگو آمین و بعد از روی غلط کردم اگر جسارتی
  کردم یک میلیون بار خط خطی کن و برو کپه ات
  را بذار بخشیدمت الاغ !!!!!!!!!!!!!!!!نانا

 2. حالا كجاي كاري
  عكس هاشو با مقام عضماي ولايت نديدي كه عين سيبي كه از وسط نصف كني خود خود محمد آقا شوفر تاكسي هم محله اي ماست

 3. شلغم مراد says:

  راستي نانا تو چرا پيامگير وبلاگت بسته است؟
  فقط مي خواي فرمان ده باشي نا قلا آره؟

 4. عکس‌های او با رهبر را هم دیدم، این بدخبت‌ها هم دارند پیر می‌شوند و این پیری برایشان همراه با توهم‌هایی است که گاهی خیال می‌کنند علی‌آباد هم دهی است.
  نمی‌دانند که نیکاراگوا و بورکینافاسو هم چیزی نیست جز خراب شده‌هایی مثل مملکت ایران اسهالی.

 5. شلغم راد says:

  كلا چپها برادران دوقولوي اسلاميست ها هستن حالا فرق نميكنه مدرن شده باشن يا نه
  همشون چپ هستن
  چپها هخم در اوايل انقلاب تركمانهاي اساسي اي زدند كه نتيجش شد اين
  انديشه چپ وجوه بسيار مشتركي با اسلاميست ها دارد
  هر دو روضه طبقه كارگر و بدبخت و كور و كچل را مي خوانند و با روي كار آمدن به وعده خود عمل كده و اين قشر را گسترش ميدهند چرا كه تا اين قشر نباشد اينها هم نخواهند بود

 6. شلغم مراد says:

  از ديگر نشانه هاي مشترك اسلاميست ها با چپگرايان ” پوپوليسم” و تاكيد آنها بر روشهاي عوام فريبانه است

 7. اسپنتمان says:

  خسن آقا بد نیست بدانی که ختنه کردن از آداب یهودیان است که محمد بن عبدالله تازی آن را دزدیده, در هر صورت مسلمین چه گهی هستند,جز یک مشت اوباش کون گشاد

 8. mohamad rasol alah says:

  اين ايرانيها تو فرهنگشون چيزايه خوبي دارند ها.يکيش همين فرهنگ آفتابه بردن تو دستشويي.آخه ما عربها که آفتابه و لگن نداشتيم يه سنگ و کلوخي گير مي اوردبم خودمون رو پاک وپوک ميکرديم يا ميماليديم خودمون رو به در و ديوار.تمدن کيلويي چند؟بعدها که متمدن تر شديم رساله هم داديم که حتي کدوميک از پاي راست و چپ اول بذاريم تو توالت .اون اوايل که من به شهرشهيد پرور و تيکه پرور بروکسل رفته بودم چند تايي ايراني ديگه تو ساختمان بودند .ميديديم هر وقت اين برادران غيور ايراني واسه قضاي حاجت ميرند خلا با خودشون قوطي نوشابه هاي يک و نيم ليتري خانواده ميبرند که همون کاربرد آفتابه رو داشت منتها با بازدهي نسبتا کمتر.
  يه روز اين خانم مسئول نظافت ساختمون ما رو کنار کشيد و گفت: شما عادت داريد توالت که ميريد نوشابه ميبريد با خودتون چه فرهنگ جالبي فقط لطف کنيد بعد از خوردن قوطيشو با خودتون ببريد.

 9. espantman says:

  يا ايها القوم نون بالنرخ ليوم الرازقون ان کنتم سو ضايعون.
  اي ملت نون به نرخ روزخور , بابا خيلي ضايع هستيد بخدا.

 10. espantman says:

  بنگريد اي مسلمين ! افتاده تُمبان ِ شما
  كير ِ كفرم شخ شده بر كون ِ عريان ِ شما
  كير ِ كفرآلود ِ ما تا بيخ خواهد رفت توش
  زانكه تُف كرديم اينك كون ِ ايمان ِ شما
  تا كشم بيرون ز كون ِ كشورم اين چوب ِ دين
  ريده ام با قيف اندر قاف ِ قرآن ِ شما !

 11. dariushagha says:

  آقا جریان چیه این اسلام فقط از شکم به پایین مطلب داره…همش هم حرفاشون ریدن و چطور بشاشی و شیر و پلنگ و شتر بکنی خلاصه از چی که کثافت بازی باشه براش حتا سوره وآیه هم براش ساختن که حسابی خر فهم بشن… عرب یک در هم هنوز بلد نیست درست کنه…اونهم از انگلستان میاد…

 12. رهبر says:

  احمدي نژاد جزئِات شیلنگ 8 اینچی را نمایان ساخت.
  http://i12.tinypic.com/66968ox.gif

 13. پیام من به مردم همیشه در صحنه و پشت صحنه و مردم گرمسار.
  شیلنگ های 8 متری و غارتگران بیت المال ایران.
  http://i10.tinypic.com/4muf6ts.jpg

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی