Feb 01 2009

بهشت بدون حوری

نوشته:     :::       8 پیام

آقا ما برگشتیم! جای شما خالی عجب جایی بود! حتما شنیده اید که آقای ژان پل سارتر علیه الرحمه می‌فرمایند بهشت و جهنم روی همین زمین خاکی است و ما خودمان آنرا برای خودمان می‌سازیم.
باور کنید جایی که رفته بودم اگر بهشت نباشد یقینا بهتر از بهشت است.
جای شما بسیار خالی رفتیم مادیرا. این جزیره درست مثل بهشت می‌ماند، هر نوع گل و گیاه که بخواهید در آن هست. تنها چیزی که ما آنجا ندیدیم حوری بود. از ما به شما نصحیت اگر رفتید آنجا حتما حوری با خودتان ببرید زیرا در آنجا اصلا حوری پیدا نمی‌شود! خدا زیادش کند زنهای‌شان بسیار زشت هستند، از فاطی کماندوهای خودمان هم زشت تر هستند.
آنجا وقتی بین گل و گیاه ها پرسه می‌زدم با خودم فکر کردم اگر یکی از ملاهای خودمان را بگیریم تنبانش را در بیاوریم و وسط بهشت مادیرا رها کنیم، یقینا ملای بدبخت خیال خواهد کرد توی بهشت است.

نوشته: در ساعت: 6:09 pm در بخش: گوناگون

8 پیام  |           

8 پیام به “بهشت بدون حوری”

 1. دست علی پشت و پناهت بود خسن آقا؟
  خسن اقا حیف نیست تو اون فضا به آخوند و تنبونش فکر کنی…؟

 2. میداف says:

  خسن آقا عزیز
  آری همینطور است. گلهایی که در مادیرا وجود دارند کم‌تر در جای دیگر از دنیا دیده شده است و این از ویژگی‌های آب و هوای مادیرا است. کمبود حوری و زشتی علیا مخدرات هم بیشتر به این دلیل است که خون تازه تزریق نمی شود همه با فامیل ازدواج می‌کنند این از بدیهای جزایر است که انتخاب برای ازدواج محدود است. همین سرنوشت را من در جزایر دیگر هم دیدم. آب و هوای خوب و گلهایش برای ما زیباست برای ساکنین آنجا و محدوده آنجا همانطور که خودت هم اشراف داری عادی است و چنگی به دل نمی زند برای کوچ و ازدواج. برای مرخصی رفتن خوب است .
  ولی خوشحالم تمدید اعصابی کردی و بهت خوش گذشت

 3. دربه در اروپا says:

  خسن آقو جون با درود, رسیدن بخیر, امید دارم پاسخ پیام من در به در را بدی شاید کمی آرام شوم, من مدت 4 ساله دربه در اروپا هستم از جهنم اسهالی فرار کردم چون طبق فرمایش , آیت ا.. جنتی بشر غیر اسلام همان جانورانی هستند که روی زمین میچرند و فساد میکنند, چون در سرزمین بلا زده ایران چراگاهی برای چریدن نداشتم در به در اروپا شدم, حالا 4 سال آزگار است هر چه به این اروپایان زبان نفهم میگیم باور ندارند و مگن ایران کشور آزاد و آرامی است. شما بگویید من چه کنم؟

 4. دربه در اروپا عزیز بگذار آنهایی که لاغ اند در الاغی خود باقی بمانند وقتی که جمهوری اسهالی به سلاح اتمی مجهز شد نتیجه این خریت خود را با گوشت و پوست خواهند چشید، آنگاه است که ما به ریش شان خواهیم خندید.

 5. میداف عزی من هم درست همین فکر را کردم که دلیلش باید ازدواج های فامیلی باشد. به همین دلیل هم هست که همگی مثل آخوندها و حزب اللهی های خودمان کوتوله هم هستند. درصورتی که ملت پرتقال معمولا زیبا هستند.

 6. Naser says:

  Welcome back hasan aghaye aziz.
  naboodi hooselamun sar rafte bood.

 7. بهلول says:

  به به ! آغور به خیر اخوی ، تقبل الله زیارتکم فی الجنت !
  آخه آدم این همه خرج اتینا کنه و بره یه جای حاره ! اونوقت اینطوری !جاری گرم و حاره است و یک دونه فاطی کماندو و یک آبجو و چیپس فلفلی وماست موسیر !

 8. سمیرا says:

  مادیرا نیست و مدیراست. من سه سال و نیمه دارم پرتغال زندگی می کنم. فقط مدیرا نیست که زن هاش زیبا نیستن. زن های ِ پرتغالی عموماً همین شکلی هستند و این جا مردها به زن های ِ خوشگل می گن توریست!

پیام:

اجباری، نمایش داده نمی‌شود

Spam protection by WP Captcha-Free

اخبار و مطالب خواندنی