18.10.2009

جندالله (“جنبش مقاومت مردمی ایران”) مسئولیت کشته شدن تعدادی از فرماندهان سپاه را بعهده گرفت

پیک ایران: جندالله (“جنبش مقاومت مردمی ایران”) طی اطلاعيه ای مسئولیت کشته شدن تعدادی از فرماندهان سپاه را بعهده گرفت. در بخشی از اين اطلاعيه آمده است :

بدینوسیله جنبش مقاومت مردمی ایران به اطلاع عموم مردم بلوچستان و ایران می رساند که امروز یک شنبه 26 مهر 1388 یکی از دلیر مردان سرزمین شهادت و مقاومت بلوچستان با نام عبدالواحد محمدی سراوانی با اجرای عملیات استشهادی در شهر سرباز دهها تن از فرماندهان سپاه پاسداران و فرماندهان بسیج و مسئولان وزارت اطلاعات را به درک واصل کرد و خود به درجه والای شهادت نائل گردید.
در این عملیات بزرگترین فرماندهان سپاه در سطح کشور و استان از جمله : نورعلي شوشتري جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب و فرمانده قرارگاه قدس،‌ پاسدار محمدزاده فرمانده سپاه بلوچستان، فرمانده سپاه ايرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تيپ اميرالمومنين و چندین تن دیگربه هلاکت رسیدند.
این عملیات در حقیقت پاسخی ه جنایات بی وقفه رژیم در بلوچستان می باشد که با شدت علیه مردم مظلوم و بی دفاع بلوچ ادامه دارد و هر روز قربانی جدیدی از مردمان این دیار می گیرد.
طی یک سال گذشته صدها تن از جوانان این سرزمین بدون هیچ جرم و گناهی فقط به خاطر بلوچ بودن و سنی بودن تیرباران و اعدام شدند و یا زیر شکنجه ها جان خود را از دست داده اند و تنها همین شهرستان سرباز شاهد از دست دادن دهها جوان بی گناه بوده است.
دو عالم از منطقه سرباز با نامهای مولوی خلیل الله زارعی و حافظ صلاح الدین سیدی مظلومانه و فقط به خاطر دفاع از مردم اعدام شدند و دو جوان مظلوم دیگر با نامهای طارق و اسد وفائی بدون هیچ گناهی به دار آویخته شدند و دهها جنایت دیگر که راهی جز مبارزه و مقاومت پیش مردم بلوچ نگذاشته است.
سه تن از جوانان مظلوم و بی گناه بلوچ با نامهای ذبیح الله ناروئی و حاجی نوتی زهی و غلام رسول شاهوزئی بدون هیچ جرم و گناهی پس از عملیات استشهادی زاهدان به دار زده شدند و بعد از دو هفته 13 تن دیگر از جوانان بلوچ و سنی مذهب بدون هیچ جرمی و فقط به خاطر حق گوئی و دفاع از مردم اعدام شدند.

پیام برای این مطلب مسدود شده.

Free Blog Themes and Blog Templates